Candy CSS1414TWMBE czy Beko B3WFT51243W: co wybrać?
Porównanie dwóch modeli z kategorii pralki według kryteriów oceny naszego katalogu, parametr po parametrze. Oceny odnoszą się do wszystkich analizowanych przez nas modeli.

Candy CSS1414TWMBE
Główna wadaGłośne wirowanie utrudnia późne pranie w mieszkaniu
Przeczytaj pełną analizę →
Beko B3WFT51243W
Główna wadaKlasa głośności C podczas wirowania ogranicza komfort akustyczny
Przeczytaj pełną analizę →Nasz werdykt według Twoich priorytetów
- Priorytet „Pojemność bębna”Candy CSS1414TWMBE 9,5 / 10 kontra 9
- Priorytet „Wyposażenie”Beko B3WFT51243W 8,8 / 10 kontra 7,4
Kryterium po kryterium
| Kryterium | Candy CSS1414TWMBE | Beko B3WFT51243W |
|---|---|---|
| Pojemność prania | 9,5 | 9,3 |
| Prędkość wirowania | 8,9 | 8,9 |
| Pojemność bębna | 9,5 przewaga | 9 |
| Wyposażenie | 7,4 | 8,8 przewaga |
Różnicy poniżej pół punktu nie uznajemy za przewagę: nasze oceny odnoszą się do całego katalogu, a traktowanie ich jako rozstrzygających sugerowałoby precyzję, której nie możemy zapewnić.
Porównanie specyfikacji
| Parametr | Candy CSS1414TWMBE | Beko B3WFT51243W |
|---|---|---|
| Pojemność prania | 14 kg | 12 kg |
| Wymiary: szerokość | 60 cm | 60 cm |
| Wymiary: wysokość | 85 cm | 84,5 cm |
| Prędkość wirowania | 1400 obr/min | 1400 obr/min |
| Poziom hałasu podczas wirowania | 80 dB | Brak danych |
| Pojemność bębna | 83 L | 75 L |
| Wskaźnik naprawialności | 7,8 na 10 | 8,9 na 10 |
| Wskaźnik trwałości | 7,0 na 10 | 8,8 na 10 |
| Sposób załadunku | Załadunek od przodu | Załadunek od przodu |
| Instalacja | Wolnostojąca | Wolnostojąca |
| Klasa efektywności energetycznej prania | A | A |
| Funkcje | Para | Wyświetlacz pozostałego czasu |
| Programy | Delikatny | Szybki |
| Kolor | Biały | Biały |
| Klasa skuteczności odwirowywania | B | B |
| Klasa głośności podczas odwirowywania | C | C |
Dane opublikowane przez producentów i sprzedawców, zebrane w naszych analizach. „Brak danych” oznacza, że nie udało się zweryfikować wartości.
Który dla Ciebie?
Candy CSS1414TWMBE
Remis, przewaga w 1 z 4 porównanych kryteriów
- Pojemność bębna: 9,5/10 wobec 9/10 (83 L wobec 75 L)
Beko B3WFT51243W
Remis, przewaga w 1 z 4 porównanych kryteriów
- Wyposażenie: 8,8/10 wobec 7,4/10
Porównanie opiera się na opublikowanych parametrach i naszych ocenach, obliczanych według tych samych kryteriów dla wszystkich modeli. Jak oceniamy →
Najczęściej zadawane pytania
Który ma wyższą ocenę, Candy CSS1414TWMBE czy Beko B3WFT51243W?
Beko B3WFT51243W uzyskuje 9/10, a Candy CSS1414TWMBE 8,4/10, według tych samych kryteriów oceny.
Który wygrywa w kategorii „Wyposażenie”?
Beko B3WFT51243W wygrywa w kategorii „Wyposażenie”: 8,8/10 wobec 7,4/10 dla Candy CSS1414TWMBE.
Który wygrywa w kategorii „Pojemność bębna”?
Candy CSS1414TWMBE wygrywa w kategorii „Pojemność bębna”: 9,5/10 wobec 9/10 dla Beko B3WFT51243W. Odnotowane wartości: 83 L wobec 75 L.
