Bezpośrednie porównanie

Vedette LFVQ124W czy Whirlpool FFBS9469WVFR: co wybrać?

Porównanie dwóch modeli z kategorii pralki według kryteriów oceny naszego katalogu, parametr po parametrze. Oceny odnoszą się do wszystkich analizowanych przez nas modeli.

Vedette LFVQ124W, zdjęcie studyjne produktu

Vedette LFVQ124W

8,7/10
Ocena ogólna

Główna wadaGłośne wirowanie utrudnia planowanie prania późnym wieczorem w bloku

Przeczytaj pełną analizę →
Whirlpool FFBS9469WVFR, zdjęcie produktowe w studiu

Whirlpool FFBS9469WVFR

7,9/10
Ocena ogólna

Główna wadaKlasa głośności C przy wirowaniu ogranicza komfort wieczornego prania

Przeczytaj pełną analizę →

Nasz werdykt według Twoich priorytetów

  • Priorytet „Pojemność prania”Vedette LFVQ124W 9,3 / 10 kontra 8,3
  • Priorytet „Wyposażenie”Vedette LFVQ124W 8,8 / 10 kontra 6,6

Kryterium po kryterium

Porównanie Vedette LFVQ124W i Whirlpool FFBS9469WVFR kryterium po kryterium
Kryterium Vedette LFVQ124W Whirlpool FFBS9469WVFR
Pojemność prania 9,3 przewaga 8,3
Prędkość wirowania 8,9 8,9
Wyposażenie 8,8 przewaga 6,6

Różnicy poniżej pół punktu nie uznajemy za przewagę: nasze oceny odnoszą się do całego katalogu, a traktowanie ich jako rozstrzygających sugerowałoby precyzję, której nie możemy zapewnić.

Porównanie specyfikacji

Specyfikacja Vedette LFVQ124W i Whirlpool FFBS9469WVFR
ParametrVedette LFVQ124WWhirlpool FFBS9469WVFR
Pojemność prania12 kg9 kg
Wymiary: szerokość59,5 cmBrak danych
Wymiary: wysokość85 cmBrak danych
Prędkość wirowania1400 obr/min1400 obr/min
Poziom hałasu podczas wirowania78 dBNie podano (niezweryfikowane)
Pojemność bębna76 LBrak danych
Sposób załadunkuZaładunek od przoduZaładunek od przodu
InstalacjaWolnostojącaWolnostojąca
Klasa efektywności energetycznej praniaBA
FunkcjeWyświetlacz pozostałego czasuProgram automatyczny
KolorBiałyBiały
Klasa skuteczności odwirowywaniaBB
Klasa głośności podczas odwirowywaniaCC

Wartości z tabeli parametrów w każdej analizie; „Brak danych”: nie znaleziono żadnej wartości. „niezweryfikowane”: wśród 5 kluczowych parametrów (Pojemność prania, Prędkość wirowania, Poziom hałasu podczas wirowania, Pojemność bębna, Pojemność suszenia) jest to wartość znaleziona w internecie, której nie potwierdza żadne zweryfikowane źródło (zarchiwizowana strona sklepu lub dokumentacja producenta). Pozostałe wiersze nie podlegają tej kontroli.

Który dla Ciebie?

Vedette LFVQ124W

Lider w 2 kryteriach spośród 3 porównanych

  • Wyposażenie: 8,8/10 wobec 6,6/10
  • Pojemność prania: 9,3/10 wobec 8,3/10 (12 kg wobec 9 kg)
Zobacz Vedette LFVQ124W →

Whirlpool FFBS9469WVFR

Lider w 0 kryterium spośród 3 porównanych

  • Żaden parametr liczbowy nie wyróżnia go w tym porównaniu.
Zobacz Whirlpool FFBS9469WVFR →

Porównanie opiera się na opublikowanych parametrach i naszych ocenach, obliczanych według tych samych kryteriów dla wszystkich modeli. Jak oceniamy →

Najczęściej zadawane pytania

Który ma wyższą ocenę, Vedette LFVQ124W czy Whirlpool FFBS9469WVFR?

Vedette LFVQ124W uzyskuje 8,7/10, a Whirlpool FFBS9469WVFR 7,9/10, według tych samych kryteriów oceny.

Który wygrywa w kategorii „Wyposażenie”?

Vedette LFVQ124W wygrywa w kategorii „Wyposażenie”: 8,8/10 wobec 6,6/10 dla Whirlpool FFBS9469WVFR.

Który wygrywa w kategorii „Pojemność prania”?

Vedette LFVQ124W wygrywa w kategorii „Pojemność prania”: 9,3/10 wobec 8,3/10 dla Whirlpool FFBS9469WVFR. Odnotowane wartości: 12 kg wobec 9 kg.

Inne przydatne porównania

Błąd na tej stronie? Zgłoś go